Letecké služby

Poskytujeme profesionální služby v oblasti letectví. Tento internetový prostor vznikl za účelem spojení se a uzavření velmi výhodné spolupráce s potencionálními zájemci o přímé investování do vlastního cestování soukromými letadly.

 

Proč investovat do soukromého letounu?

 

Není nutno, abyste stáli fronty při čekání na odbavení jako při letu s klasickými aerolinkami. Odbavení na let tak trvá v podstatě jen několik minut. Na letiště se proto můžete dostavit chvilku před odletem. Další velkou výhodou je, že můžete cestovat prakticky kdykoliv a kamkoliv se zrovna rozhodnete. Podle typu letadla si vyberete letiště, které bude nejblíže Vaší cílové destinaci. Dokonce i za letu, kdy existuje možnost využití satelitního telefonu, můžete změnit cílovou destinaci. Díky všem těmto výhodám velmi podstatně ušetříte Váš čas. V neposlední řadě je v dlouhodobé perspektivě vždy výhodnější vlastnit, než si pronajímat.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

 

V případě Vašeho vážného zájmu jsme připraveni přiblížit Vám soukromou leteckou dopravu a přepravu tak, abyste se mohli sami postupně zorientovat a zvážit, co by pro Vás v oblasti letecké dopravy a přepravy mohlo být zajímavé a zároveň reálně uskutečnitelné. Dále jsme připraveni Vám vysvětlit rozdíly mezi komerčním pronájmem soukromého letadla a vlastním provozem letadla formou partnerské letecké přepravy, respektive účasti na podílovém vlastnictví v soukromé letecké dopravě. Cestovat soukromě letecky můžete i Vy! Zeptejte se nás jak...

poradenství

Jaký je základní postup procesu výběru vhodného letadla? Při úvodní konzultaci pro Vás vyhodnocujeme veškeré vstupní požadavky a zároveň možnosti potencionálního zájemce o partnerskou leteckou přepravu anebo účast na podílovém vlastnictví v letecké dopravě s ohledem na jeho současný způsob cestování. Mezi základní údaje, které je nezbytné upřesnit ještě před samotným zahájením kroků vedoucích k následnému procesu výběrového řízení za účelem pořízení vhodného typu letadla, patří zejména potřeba cestování do konkrétních destinací. Dále jak často by letadlo bylo využíváno. Obecně platí, že čím více je letadlo využíváno, tím jsou náklady na jeho provoz ekonomicky příznivější. V neposlední řadě je důležité ujasnit si počet konkrétních osob, které by měly cestovat a stejně tak i počet, hmotnost, rozměry a objem zavazadel anebo nákladu, který by měl být přepravován. Veškerá data se totiž navzájem ovlivňují. Například ve vztahu k výkonnostním charakteristikám letadla, specifické délce a vlastnostem jednotlivých vzletových a přistávacích drah konkrétních letišť, ročním obdobím, a mnoha dalším předvídatelným faktorům, které je důležité si předem co nejvíce upřesnit. Na základě výše uvedených informací, podkladů a zvážení veškerých dostupných možností, spolu s využitím našeho "know - how", můžeme připravit odpovídající návrhy. V případě potvrzení vážného zájmu následně připravíme konkrétní plán. Plán jakým způsobem co nejefektivněji realizovat konkrétní partnerskou leteckou přepravu, anebo účast na podílovém vlastnictví v letecké dopravě tak, aby byl zájemce maximálně spokojen. Informace a údaje, které od potencionálních partnerů obdržíme, nikdy neposkytujeme třetím osobám.

kontaktujte s

Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi dotazy, radi Vám odpovíme, poradíme, pomůžeme.

© 2019 AIR VIP, s.r.o.